ZLIKWIDUJDLUGI.PL

O nas

Właściwie opracowana strategia, która zapewnia skuteczność w postępowaniu, wynika przede wszystkim z naszej wiedzy popartej dużym doświadczeniem. Nasz zespół składa się ze wielu profesjonalistów, którzy wspólnie dbają o interesy wszystkich Klientów. 

Zlikwidujdlugi.pl to grupa ludzi z pasją, którzy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, by wypracować jak najbardziej korzystne rozwiązania. 

Każda sprawa, która do nas trafia, zostaje indywidualnie zbadana pod wieloma aspektami, dzięki czemu możemy obrać najbardziej skuteczną strategię. 

W skład naszego zgranego zespołu wchodzą specjaliści w wielu dziedzinach, takich jak prawo, finanse, rachunkowość i doradztwo. Współpraca na kilku płaszczyznach pozwala nam kompleksowo zająć się wszystkimi sprawami, które z sukcesem doprowadzamy do końca. 

ZLIKWIDUJDLUGI.PL

Struktura naszej firmy odzwierciedla wszelkie aspekty istotne z punktu widzenia profesjonalnie przygotowanego wniosku o upadłość i przeprowadzenie Klientów przez całą procedurę. 

Dla nas bardzo istotny jest pierwszy kontakt z Klientem. Niezmiernie zależy nam na zaufaniu, które starannie budujemy. Do czynienia mieliśmy z różnymi historiami naszych Klientów. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i anonimowości. Doskonale rozumiemy potrzeby wszystkich Klientów, którym gwarantujemy pomoc na każdym etapie w drodze do ogłoszenia upadłości. Do niektórych sytuacji życiowych nasi Klienci powracają z trudem, jednak nasi specjaliści rozumieją każdą historię i pomagają skonfrontować się z problemami, by jak najlepiej je rozwiązać. 

ZLIKWIDUJDLUGI.PL

Naszym Klientom w doborze najbardziej korzystnej oferty pomagają wykwalifikowani doradcy, którzy wysłuchają szczegółowo sytuacji, z którymi Klienci się zgłaszają.

Każda sprawa analizowana jest zarówno przez dział prawny, jak i dział finansowy. Właściwą strategię pod względem ekonomicznym opracowuje nasz dział finansowy.

Pracę naszego zespołu usprawniają asystenci i pracownicy biurowi, dzięki którym sprawniej wykonujemy powierzone przez Klientów zadania.